Mikołajkowa promocja na bilety sezonowe!  🎅

 

Drodzy rodzice, chcecie zagwarantować swoim pociechom Mikołajki jak z bajki?

Dobrze się składa!

Mamy fantastyczny pomysł na nietypowy prezent, który uczyni ten dzień wyjątkowym! 

Bilet sezonowy dla dziecka na 2023 rok…

👉🏻 W promocyjnej cenie 199 PLN;

👉🏻 Z biletem sezonowym dla pełnoletniego opiekuna za 1 PLN.

Skąd mamy pewność, że będzie to trafiony prezent? 

Nie ma lepszego prezentu dla dziecka niż czas spędzony z rodzicem! Dzięki naszej promocji drugi bilet sezonowy dla pełnoletniego opiekuna kosztuje zaledwie złotówkę. Dwa takie karnety są gwarancją wielu wspólnych pięknych chwil na naszym parku. 

Taki prezent Mikołajkowy sprawi radość Waszemu dziecku nie tylko w momencie rozpakowywania go, ale i przez cały sezon 2023 (czyli minimum 5 miesięcy). W przeciwieństwie do wielu zabawek nie zostanie rzucony w kąt i zapomniany. 

Kupując bilet sezonowy do Parku Rozrywki FastPark jako prezent Mikołajkowy dla dziecka, unikniecie stania w długich kolejkach do kas i niekończących się wycieczek do galerii handlowych. Zakupione bilety zostaną Wam wysłane pocztą tradycyjną.

Bilet sezonowy umożliwia nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji parku i gwarantuje wiele miesięcy fantastycznej zabawy na świeżym powietrzu. Aktywne spędzanie wolnego czasu nie tylko korzystnie wpływa na zdrowie naszych gości, ale i uczy skutecznej komunikacji i wzmacnia rodzinne więzi.

Jeśli szukacie sposobu na niezwykle Mikołajki w Białymstoku, podarujcie swoim dzieciom imienne bilety sezonowe do Parku Rozrywki FastPark.

Uwaga! Promocja obowiązuje tylko do 23:59 06.12.2022. Zasady promocji dostępne są tutaj. 

Nie zwlekajcie ani chwili i już teraz sprawcie swoim dzieciakom niesamowity prezent na Mikołajki!

 

22.06 (SOBOTA) Park jest nieczynny Klientów indywidualnych Zapraszamy do Mobilnego Labiryntu Sensorycznego