Minionkowe Pole Paintballowe w Fastach

Minionkowe Pole Paintballowe w Fastach

Nowość – paintball od 8 roku życia

Minionkowe Pole Paintballowe

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy Minionkowe Pole Paintballowe dla dzieci, obok Parku Rozrywki FastPark w Fastach. Teren do gry został przygotowany w oparciu o dmuchane przeszkody – stylizowane na popularne Minionki. Teren do gry składa się z 40 dmuchanych przeszkód. Kształtem przypomina prostokąt. Grę można rozpocząć z 3 miejsc startowych, zaś w centralnym punkcie znajduje się ring, którego jednym ze scenariuszy jest jego zdobycie. Dla rodziców i dzieci przygotowaliśmy strefę bezpieczną z ławkami i parasolem. Udostępniamy także grill i ognisko na życzenie.

Dla kogo?

Minionkowe pole paintballowe zostało stworzone z myślą o organizacji urodzin dla dzieci już od 8 roku życia. Gra w paintball, to idealny pomysł również na integrację rówieśników, bądź spotkanie rodzinne. W trakcie rozgrywki paintballowej stosujemy karabinki – splat master – które mają zredukowaną moc wylotową kulki o 50% względem tradycyjnego karabinka paintballowego. Wiąże się z tym mniejsza prędkość wylotowa kulki, przez to zabawa jest właściwie bezbolesna. Dodatkowo zawodnicy otrzymują ochraniacze na klatkę piersiową oraz maski ochronne. Wszystko to w dwóch kolorach – niebieskim oraz czerwonym dla odróżnienia drużyn.

Pakiet startowy

Pakiet startowy składa się z:

  • karabinek paintballowy splat master
  • maska ochronna na twarz
  • ochraniacz na klatkę piersiową
  • rękawiczki
  • obsługę techniczną i sędziowską
  • 2 godziny super zabawy!

Cena

Cena wynosi 45 PLN/osoba i zawiera wszystkie wymienione wyżej elementy. Dodatkowo organizator zapewnia miejsca siedzące, ognisko, grill, możliwość przechowania tortu.

22.06 (SOBOTA) Park jest nieczynny Klientów indywidualnych Zapraszamy do Mobilnego Labiryntu Sensorycznego