Urodziny dla dziecka Białystok

Pomysł na urodziny

Nowość! Do Białegostoku zawitała nowa atrakcja dla dzieci – Splat Master czyli paintball dla dzieci. Specjalna, lekka  konstrukcja karabinku paintballowego dostosowana do graczy w wieku nawet 8 lat oraz prosta i bezpieczna obsługa sprawią frajdę niejednemu dziecku. W markerach zastosowano mniejsze kulki o 30%, dzięki czemu moc wylatującej kulki jest mniejsza, oferując jednocześnie 100% bezpieczeństwa. Paintball Splat Master to doskonały pomysł dla urodziny dla dziecka.

Organizacja

Rezerwację należy dokonać w zakładce kontakt ustalając termin wraz z godziną przybycia grupy określając liczbę graczy. W ustalonym terminie należy pojawić się na wyznaczonym terenie do gry. Może to być pole paintballowe w Kozińcach, jadąc w kierunku Knyszyna lub pole paintballowe w Dzikich vis a vis Choroszczy. Instruktorzy po przywitaniu uczestników zabawy oraz dostojnego solenizanta, wyposażają uczestników oraz solenizanta w maskujące mundury oraz maski i rękawiczki ochronne. Następnie, po szkoleniu przeprowadzonym przez instruktora wydawane są karabinki paintballowe – Splat Master. Gra rozpoczyna się pod czujnym okiem sędziego, który dba o bezpieczeństwo całej rozgrywki. Średnio zabawa w paintball trwa około 1,5-2,0 godziny zegarowe. Uwieńczeniem zabawy jest wspólne ognisko.

Ile to kosztuje?

Koszt zabawy markerem Splat Master wynosi 45 zł/osoba. W tej cenie każdy uczestnik otrzymuje: mundur maskujący, maskę ochronną na twarz, rękawiczki, marker – Splat Master, 100 sztuk amunicji, opiekę techniczną oraz sędziego na polu gry. Dodatkowo jako organizator zapewniamy: miejsce ogniskowe, zadaszoną wiatkę, drewno na 3 godziny oraz kijki do kiełbasek. Nie zapewniamy prowiantu.

Sprawdź nas

Jesteśmy sprawdzonym organizatorem rozgrywek paintballowych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji eventów oraz gier paintball. Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników. Sprawdź nas! Do zobaczenia na wspólnej grze 🙂

22.06 (SOBOTA) Park jest nieczynny Klientów indywidualnych Zapraszamy do Mobilnego Labiryntu Sensorycznego