Park linowy, atrakcje dla dzieci – Wasilków

Park linowy FastPark zaprasza mieszkańców Wasilkowa do wielogodzinnej zabawy na atrakcyjnych trasach. Jesteśmy jednym z najważniejszych centrów rozrywki w Białymstoku i całym województwie podlaskim. Naszym celem jest dostarczanie niezapomnianych wrażeń osobom w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i grupy wycieczkowe, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwa profesjonalna ekipa. Zajmujemy się także organizacją eventów plenerowych, pikników rodzinnych i festynów z naszymi dmuchańcami.

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów!

Nowoczesny park rozrywki z atrakcjami dla dzieci

Dokładamy starań, aby każda wizyta w parku rozrywki FastPark pozostawiła po sobie wyłącznie wspaniałe wspomnienia. Liczne atrakcje dla dzieci czynią z naszego obiektu idealną propozycję na rodzinne popołudnie wypełnione solidną dawką ruchu na świeżym powietrzu.

W strefie linowej goście odnajdą niezapomniane, wiszące trasy o różnym poziomie trudności, w których nie brakuje pomysłowych przeszkód, prostych i trudnych przejść, a także zjazdów na tyrolce. To idealna propozycja dla osób kochających adrenalinę i wyzwania. Wysoka ścieżka zapewni wiele emocji młodzieży i osobom dorosłym, a najmłodsi będą doskonale bawić się na trasie wiszącej tuż nad ziemią.

W parku linowym w okolicach Wasilkowa oferujemy także wiele zabawy na dmuchańcach: pompowanych zamkach, zjeżdżalniach, poduchach do skakania i innych obiektach. Na gości czeka również strefa nauki, która przypadnie do gustu szczególnie małym odkrywcom. W FastParku pragniemy spełnić zróżnicowane oczekiwania. Dlatego dzieci mogą tutaj do woli szaleć na karuzelach i huśtawkach, a dorośli zjeść w tym czasie hot-doga i porozmawiać ze sobą przy stoliku.

Niezapomniane urodziny i wycieczki szkolne w parku linowym niedaleko Wasilkowa

Zapraszamy do naszego parku z rozrywkami dla dzieci wszystkie maluchy z Wasilkowa marzące o niezapomnianym przyjęciu urodzinowym. Poza dmuchanymi zamkami, zjawiskowymi karuzelami i wodnymi rozrywkami o uśmiechy na dziecięcych twarzach zadbają także doświadczeni animatorzy. Zajmujemy się organizacją urodzin dla przynajmniej 10 uczestników i oferujemy dwa, atrakcyjne pakiety do wyboru. W droższym z nich, poza standardową ofertą, znajdują się wstęp na trasę wysoką i do labiryntu sensorycznego. Na życzenie uczestników przygotowujemy ognisko z kiełbaskami.

Nasz park linowy jest także idealną propozycją na ekscytującą wycieczkę szkolną inną niż wszystkie. Obsługujemy grupy od 20 uczestników, a wychowawcy i opiekunowie nie płacą za zabawę. Nasz zespół ma doświadczenie w pracy z dziećmi, gwarantując pełne bezpieczeństwo na wiszących trasach i karuzelach.
Oferujemy również organizację imprez integracyjnych i eventów firmowych.

Nasze atrakcje i nieszablonowe wyzwania aktywnie wspierają współpracę i budowanie pozytywnych relacji w zespole. Zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem festynów tematycznych, pikników rodzinnych i innych wydarzeń pod gołym niebem z naszymi dmuchańcami, dostępnymi na wynajem. Dysponujemy własnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zróżnicowane wizje Klientów.

22.06 (SOBOTA) Park jest nieczynny Klientów indywidualnych Zapraszamy do Mobilnego Labiryntu Sensorycznego